Technika panasonic

Panasonic je považován za jednu z předních světových firem v oblasti telekomunikační elektroniky. Poprvé tato firma vstoupila na trh v roce 1986. V tomto roce uvedla první pobočkové ústředny se dvěma „hybridními porty“ – KX-T308 a KX-T616 (dnes se již neprodávají). Řešení šetřící peníze spolu s vynikající flexibilitou těchto ústředen z nich rychle udělalo světový hit. Tyto dvě ústředny nahradily nové dva modernější typy a to KX-TA308CE a KX-TA616CE. V současné době je rodina malých analogových pobočkových ústředen zastoupena třemi typy a to KX-TEA308CE , KX-TES824CE a KX -TEM824CE.

V roce 1993 Panasonic otřásl telekomunikačním průmyslem, a to uvedením prvních digitálních „superhybridních“ pobočkových ústředen – KX-TD816CE a KX-TD1232CE. Tyto dva typy spolehlivě nahradili starší model KX-T1232. Od té doby je možné na každou pobočku ústředny zapojit jak digitální systém, tak analogové telefony. V roce 1995 následovalo uvedení prvního digitálního systému hlasové pošty KX-TVP100 – nezávislého systému podporující 64 hlasových schránek s 18hodinovou kapacitou záznamu. Firma Panasonic taktéž nahradila telefonní ústřednu KX-T336 novou digitální ústřednou KX-TD500BX, která starý typ co se týče kapacity přípojných míst nechává daleko v zadu.

V roce 2001 přišla firma Panasonic na trh s novým model ISDN telefonní ústředny KX-TD612CE. Tato ústředna je určena především pro zákazníky z kategorie menších firem, kteří chtějí využívat služeb sítě ISDN. Systém Hybrid IP PBX KX-TDA 100/200CE od firmy Panasonic představuje výkonný komunikační nástroj na podporu podnikání v dnešním věku konvergence sítí. Systém Hybrid IP PBX staví na 20 letech zkušeností společnosti Panasonic jako leadera v této oblasti a spojuje v sobě funkce a spolehlivost pobočkových ústředen PBX s technologií IP. Výsledkem je vysoce výkonný obchodní komunikační systém, který zajišťuje pokročilá řešení pro telefonní hovory , i zasílání zpráv, efektivní a flexibilní komunikaci, provoz v souladu s evropským bezdrátovým standardem DECT, schopnost IP networkingu, přenos hlasu přes IP a hladkou integraci PC aplikací prostřednictvím plug-n-play připojení přes USB rozhraní.

V souladu s úsilím Panasonicu o maximální orientaci na jednoduchou obsluhu je systém Hybrid IP PBX snadno ovladatelný i pro uživatele, kteří toho o IP technologiích příliš nevědí, ale chtějí využít všech výhod internetových a širokopásmových technologií ve svém podnikání. Systém Hybrid IP PBX od firmy Panasonic vám umožní držet krok s technologickou špičkou a nabídne funkce, které naprosto změní způsob, jímž vaše společnost komunikuje.Od března 2004 je na trhu novinka firmy Panasonic, telefonní pobočková ústředna KX-TDA 30CE. V dubnu 2005 je řada ústředen KX-TDA rozšířena o typ KX-TDA15CE která nahrazuje malou isdn ústřednu KX-TD612CE. V Listopadu 2005 přichází na trh poslední model této řady který umožňuje využívat pokročilých služeb telefonních systémů Panasonic i středně velkým firmám a to typ KX-TDA600CE.

Technika Connexity

Komunikační technologie od společnosti EADS TELECOM znamená bezpečnost Posláním společnosti EADS TELECOM je poskytování komunikačního řešení na bázi komerčních technologií s důrazem na bezpečnost komunikace pro: státní bezpečnostní složky, armádu i podnikovou klientelu. Díky originálnímu technologickému postupu EADS TELECOM přináší novou dynamiku do světa telekomunikací. EADS TELECOM je jediným výrobcem, který se může pochlubit zkušenostmi s technologiemi v oblasti digitální radiokomunikace, pevné komunikace a bezpečnosti a ochrany informací - to vše v prostředí IP. Tak EADS TELECOM může svým zákazníkům nabízet jedinečné, vysoce-bezpečné komunikační řešení Connexity, založené na nejmodernějších technologiích.

IP technologie v srdci našich sítí

Pokud nahlédneme do podnikových komunikačních sítí, je interoperabilita mezi telekomunikační a informační technologií v dnešní době podmínkou. Řešení M6500/Succession 6500 uvedené na trh v květnu 2000 společností EADS TELECOM je dnes vůdčí řešení na trhu. Jako nedílná součást globální strategie společnosti EADS TELECOM bude IP platforma M6500/Succession 6500 centrem budoucích sítí ve všech segmentech trhu.

Další telekomunikační technika

Dále Vám můžeme nabídnout standardní, bezdrátové a mobilní telefony včetně příslušenství, GSM brány, faxové přístroje a to od různých výrobců. Také nabízíme doplňkové zařízení k telefonním ústřednám od společnosti ITS, jako jsou externí hudba při čekání, digitální hlásky, automatické spojovatelky a hlasové pošty. Tyto doplňky jsou kompatibilní s velkou částí telefonních ústředen.